Tri zložky, ktoré vyliečia rakovinu

19.12.2015 20:16

Tri zložky, ktoré vyliečia rakovinu

Celosvetovo populárny recept, ktorý farmaceutický priemysel odmieta priznať za účinný

 

Táto prírodná možnosť prevencie a liečenia rakoviny určite stojí za vyskúšanie, pretože obsahuje všetky prírodné a dobre známe medzinárodné zložky.

Brazílsky mních, otec Romano Zago, zostavil špeciálny recept pre liečbu rakoviny. Ak ho chcete pripraviť budete potrebovať Aloe vera, med a alkohol. Tento recept úspešne obletel celý svet, a to aj napriek silnému nepriaznivému tlaku farmaceutického priemyslu.

 

Budete potrebovať:

35 g čerstvých listov aloe vera (prípadne šťavu-gel z kvalitných prípravkov dostupných na našom trhu)

šesť lyžíc alkoholu – rum, brandy alebo whisky

50 gramov prírodného medu

Suchou handričkou očistite aloe listy, nasekajte ich na kúsky. Pokiaľ listy nemáte, pridajte do mixéra iba kvalitný Aloe gel spolu s medom a alkoholom. Dobre rozmixujte, pričom vytvoríte homogénnu hmotu. Užívajte jednu polievkovú lyžicu trikrát denne, 15minut pred jedlom. Prípravok nalejte do tmavej sklenenej nádoby, a uložte do chladničky.

         

 

Video (pod článkom)- Brazílsky mních, otec Romano Zago, zostavil špeciálny recept pre liečbu rakoviny.  

Talk show Jurgena Fliege na tému Aloe Vera, ktorá spôsobila v Nemecku prevrat v oblasti vnútorného užívania Aloe Vera Gelu. Hosťom je najpovolanejší človek Michael Peuser, zabývajúci sa výskumom tejto rastliny, ktorý vydal na téma Aloe Vera niekoľko kníh.

     Elektronický manuál

             výrobkov 

Najpredávanejšie produkty

 Produkty - Riadenie hmotnosti
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>